• - - - -

Osoby, które zamierzają w najbliższym czasie nabyć mieszkanie w stolicy mają do rozważenia poważny problem – czy zdecydować się na mieszkanie w samej stolicy, czy też może wybrać mieszkanie w domu w jednej z podwarszawskich miejscowości? Cena z mieszkanie w mieście jest bowiem mocno zbliżona do domu pod miastem. Każdy zaś wybór ma swoje plusy i minusy.

Tym co najbardziej przeraża amatorów domów pod Warszawą jest kwestia codziennych dojazdów do pracy. Tymczasem konieczność codziennego przepychania się przez miejskie korki, również nie należy do przyjemności. Osoby, które zdecydowały się na domy pod Warszawą twierdzą, że dojazd do pracy zajmuje im więc porównywalnie taką samą ilość czasu, jak mieszkanie w centrum miasta. Korki są bowiem wszechobecne. Potencjalnym minusem zakupu nieruchomości pod miastem jest też większa trudność z jej sprzedażą- przynajmniej w teorii, bowiem o ile w czasie kryzysu na rynku nieruchomości którego doświadczamy, ilość zainteresowanych osób mieszkaniami w stolicy spadła, o tyle nieruchomości Konstancin, Nadarzyn czy Magdalenka nadal znajdują się w czołówce wyszukiwania. Domy zaś to znacznie większa swoboda i możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Cena za dom jest zaś podobna jak za dobrej jakości mieszkanie w mieście. Oczywiście, niektóre luksusowe apartamenty w podwarszawskich miejscowościach osiągają horrendalne ceny, ale można też znaleźć w Konstancinie czy Magdalence domy za 7 tys. zł za metr kwadratowy.

This entry was posted on Sunday, August 9th, 2009 at 5:22 pm and is filed under Biznes. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply