• - - - -

Baby Automatic autoklaw parowy o pojemności 7 litrów przeznaczony do salonów kosmetycznych i fryzjerskich wyłącznie do sterylizacji materiałów litych, niewgłębionych (wsad typu B) . Nie znajduje zastosowań medycznych.

* Spełnia wymagania stawiane przez EN 13060 dla autoklawów klasy N.
* Termodynamiczne usuwanie powietrzne z komory.
* Suszenie termiczne.
* Wewnętrzne zbiorniki na wodę czystą i zużytą.
* Gwarantowała autonomia 5.
* 2 programy sterylizacji.
* Program suszenia.
* Cykl Priony.
* 2 tacki perforowane na wewnętrznym stelażu.
* Manualne sterowanie.
* Zawór bezpieczeństwa

Sterylizatory klasy B zaprojektowane przez angielską firmę Prestige Medical w pełni spełniają najbardziej surowe wymagania międzynarodowych standardów medycznych.

Autoklaw wyposażony jest w pompę próżniową, która usuwa powietrze z wnętrza komory. Wszystkie cykle w klasie B używają potrójnej frakcji. Powietrze usuwane jest pulsacyjnie, trzykrotnie, zanim zostanie wprowadzona para zapewniająca sterylizację narzędzi. Można w nim bezpiecznie sterylizować wszystkie rodzaje wsadu: lite, wydrążone typu A i B oraz porowate.

Autoklaw C3 Advance jest zbudowany z lekkich, sztywnych materiałów zapewniających maksymalną wytrzymałość i niezawodność. Spełniając wytyczne dotyczące czystej wody, sterylizator pracuje w systemie jednokrotnego jej użycia.
Budowa autoklawu zapewnia łatwy dostęp do filtra powietrza. Opcja opóźnionego startu umożliwia ustawienie czasu, w którym cykl sterylizacji ma się rozpocząć

Dlaczego warto zainwestować w autoklawy Millennium ?

Przede wszystkim dlatego, że są to autentyczne autoklawy klasy B. Posiadają deklarację producenta, która gwarantuje, że spełniają wszystkie wymogi stawiane w najnowszym projekcie normy prEN 13060. Dzięki bezpiecznym parametrom uzyskiwanym w komorze sterylizacyjnej, przechodzą pomyślnie wszystkie tradycyjne testy mikrobiologiczne i chemiczne. Posiadają zaawansowane oprogramowanie dające możliwość wyboru różnych kombinacji pulsów próżni, temperatury, czasu procesu oraz czasu trwania suszenia, co pozwala na skuteczną sterylizację każdego typu wsadu. Pomimo szerokiego zakresu konfiguracji programów pracy autoklawy Millennium są bardzo łatwe w obsłudze. Posiadają rozbudowany system zabezpieczeń dający całkowitą kontrolę i poczucie bezpieczeństwa dla użytkownika.

Euronda E9-18 Recorder jest prawdziwą rewolucją wśród sterylizatorów, ponieważ posiada wbudowaną dwu systemową drukarkę, która drukuje gotowe etykiety do naklejania na pakietach sterylizacyjnych.

Znajdują się na nich następujące informacje: numer fabryczny autoklawu, numer cyklu, imię i nazwisko asystentki, data sterylizacji oraz data ważności pakietu. Możemy zaprogramować wydruk dowolnej liczby naklejek w zależności od załadowanych pakietów do komory autoklawu.

Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze na podpisywanie każdej torebki z narzędziami i unikamy przypadkowego przedziurawienia torebki oraz błędu w opisie kilkunastu torebek przy każdej sterylizacji. Po odpakowaniu torebki naklejkę odklejamy i wklejamy do karty pacjenta, którego leczyliśmy tymi narzędziami, Zabezpiecza, to praktykę lekarską przed niesłusznymi roszczeniami pacjentów.

Drukarka jest dwu systemowa i możemy również drukować tradycyjne raporty do archiwizacji procesów sterylizacji.

Nowość !!!
1kg instrumentów w 8 minut - szybki program w nowoczesnych autoklawach Vacuklav 40 B+ firmy MELAG.
Klasa Premium to nowe osiągnięcie w stworzeniu idealnego autoklawu poprzez ulepszoną prędkość, większy komfort, lepszy design.
Autoklawy Premium poprzez zastosowanie różnych innowacji są lepsze, szybsze, bardziej komfortowe oraz oferują wyjątkowy, reprezentacyjny wizerunek.

Perfekcja. Po podłączeniu autoklawu komunikuje się on z pracownikiem, bez konieczności wcześniejszego studiowania instrukcji obsługi. W ten sposób unika się błędów w obsłudze. Duży i o wysokiej jakości wyświetlacz pokazuje wszystkie funkcje i stałe informacje w sposób jasny i przejrzysty. Poprzez specjalne menu informacyjne można wyświetlić nawet fragmenty instrukcji obsługi, wskazówki dotyczące przygotowania narzędzi itp.

Bezpieczeństwo. Bezpieczne i automatyczne zamknięcie drzwi sterylizatora następuje po ich lekkim naciśnięciu. Resztę załatwia automatycznie i kompetentnie klasa Premium.
Sterylizator klasy Premium są bardzo wytrzymałe w eksploatacji i łatwe w obsłudze. Wygląd klasy Premium przyczynia się do pozytywnego nastawienia całego personelu przy obsłudze sterylizatora.

Wiele gabinetów boryka się z problemem w jaki sposób szybko i efektywnie czyścić narzędzia po ich użyciu. MELAclean jest myjnią, która rozwiązuje ten problem szybko i efektywnie.
Jest to urządzenie bardzo bezpieczne, nie ma możliwości otwarcia drzwi podczas cyklu mycia dzięki unikalnemu mechanizmowi zamknięcia drzwi. To zabezpiecza również przed niepożądanym wydostaniem sie pary i wody, co mogłoby być niebezpieczne dla obsługi.
Po zakończeniu procesu drzwi otwierają się automatycznie kilka centymetrów. Jest to wystarczające do bezpiecznego wysuszenia narzędzi.

Program 1 Intensiv do mycia mocno zanieczyszczonych materiałów (mycie przy użyciu płynnego detergentu medycznego o neutralnym pH w temperaturze 65

This entry was posted on Monday, May 25th, 2009 at 9:46 am and is filed under Praca. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.