• - - - -

Na rynku już od 15 lat istnieje specjalistyczna firma remontowo-wykończeniowa - Artkam. Zrobiła dotychczas w swej historii dużo prac budowlanych, zyskując tym samym w swej branży dużo doświadczenia. Przedsiębiorstwo jednak nie spoczywa na laurach i ciągle podnosi poziom swych usług.

Artkam zajmuje się przede wszystkim wykańczaniem wnętrz. W ramach świadczenia tych usług prowadzi doradztwo w zakresie kupowania wyrobów budowlanych oraz aranżacji wnętrz. Jednakże przedsiębiorstwo wykonuje również profesjonalne remonty i wykończenia wnętrz. Wachlarz ich usług jest bardzo szeroki: profesjonalne malowanie ścian, układanie glazury i terakoty, lakierowanie, gładzie. Dodatkowo proponują kładzenie wykładzin, stawianie ścianek działowych i montaż gotowych elementów.

niska cena wykonywania usług jest ograomnym atutem przedsiębiorstwa. Artkam nie narzuca z góry cen, lecz pozwala je negocjować. Darmowa konsultacja z konsultantem z przedsiębiorstwa na miejscu remontu pozwala ustalić koszt planowanych prac. Na miejscu pracy zostaną ocenione koszta materiałów i czas wykonania usługi.

Spojrzenie na polski rynek budowlany pomoże docenić wysoki poziom usług firmy Artkam. Od jakiegoś czasu, z powodu licznych migracji specjalistów, w kraju brakuje budowlańców. Owocuje to dużymi opóźnieniami w większości firm, gdyż na miejsce specjalisów, którzy wyjeżdżają za granicę ciężko jest kogokolwiek wyszukać. W przedsiębiorstwie Artkam tego typu przeszkody nie istnieją, bo wypróbowani specjaliści, którzy pracują w przedsiębiorstwie znają dobrze swoje możliwości i czas potrzebny do wykonania zleconych prac. Możliwe, więc jest dobre policzenie czasu remontu. Artkam łamie tradycję budowlaną, traktującą o tym, iż każdą pracę trzeba opóźnić ile się da.

Innym istotnym aspektem polskiego rynku i migracji specjalistów jest cena wykonywanych usług. Ceny wzrastają z powodu braku profesjonalistów. Artkam, dzięki doborowej kadrze, może spokojnie negocjować ceny, mając na uwadze możliwości klienta.

Artkam jest więc najodpowiedniejszą firmą do zrobienia twojego remontu. Zobaczysz, iż wypróbowane firmy są warte swojej ceny.

This entry was posted on Sunday, April 26th, 2009 at 10:31 pm and is filed under Biznes. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply