• - - - -

Od stuleci w czasopismach popularyzowany jest ideał szczupłej i zgrabnej przedstawicielki płci pięknej, ale dużo kobiet jest otłuszczona i nie domaga z powodu otyłości. Diety i ograniczenia w jedzeniu nie są skuteczne, mimo że duża część społeczeństwa wykonuje różnorakie niechirurgiczne zabiegi usuwające tłuszcz. Liposukcja jest zabiegiem upiększającym, którego misją jest odessanie z konkretnych obszarów na ciele zbędnego sadła przykładowo z ud. Działanie to cechuje się wielką popularnością na świecie.
Chirurg wyciąga sadło za pomocą szczególnego urządzenia. Po pierwsze zastosowany jest środek przeciwbólowy, później chirurg zaczyna pozbywać się zbędnego „balastu”. Chirurg robi parę cięć. W ciągu pojedynczego zabiegu można zlikwidować cztery kilogramy sadełka. Do otworu wkładana jest sonda, zespolona z aparatem wciągającym, która redukuje sadło. Zabieg nie jest nieprzyjemny. Najczęściej pacjentkami klinik urody są dojrzałe kobiety. Liposukcja to wspaniałe dokonanie medycyny. W wyniku tej operacji można zdobyć wymarzoną sylwetkę i to bez wysiłku. Pozbywając się tłuszczu, można na nowo odczuć się lepiej we własnej skórze.
Zachęcamy do zainteresowania się artykułem dotyczącym liposukcji, jaką można zrobić w wielu gabinetach kosmetycznych.
W trakcie zabiegu pacjent zakłada wyjątkowe okrycie za którego sprawą zachowana jest higiena. To krótki oraz mało skomplikowany zabieg. Po zabiegu z rany wycieka ciecz, ale to nie powinno smucić. Leczenie po „odsysaniu” jest sprawą subiektywną i zajmuje zwykle 4 tygodni, a potem pacjent może wrócić do zwykłej aktywności. Przeważnie nie ma obowiązku używania substancji przeciwbólowych. Po operacji trzeba dużo chodzić na siłownię, a także prawidłowo spożywać, aby ciało mogło się zagoić. Osoba poddana zabiegowi musi przyodziewać ubranie krępujący, który pomaga wygładzić ciało. Aby wykonać operację liposukcji powinno się mieć skończone osiemnaście lat, cechować się ogromną otyłością, a także charakteryzować się dobrym poziomem wigoru. Do zabiegu nadają się takie partie ciała, z których w oryginalny sposób nie da się usunąć tłuszczu. Liposukcja nie jest, więc operacją przeznaczonym dla ogółu. Wynik operacji jest momentalny.
W pewnych przypadkach mogą wystąpić powikłania takie jak infekcje, ubytek zmysłów, zmiany zabarwienia powierzchni ciała, nierówności na skórze itd.. Zabieg ten nie jest refundowany przez fundusz zdrowia. Specjalista powinien uprzedzić pacjentki, że nie powinny zażywać kąpieli słonecznej przez parę miesięcy. Powinno się też poniechać konsumowania alkoholu i palenia szlugów. Ranę najlepiej jest przykryć plastrem. Wskazane jest wspomnieć, że rezultaty liposukcji nie są namacalne szybko. Zabliźnianie obrażeń trwa całkiem długotrwale, zatem klientka musi wziąć urlop na ten czas. Procedura ta jest całkiem nietania. Nie ma też gwarancji, że liposukcja okaże się pomyślna. Dodatkowo zabieg nie usuwa cellulitu. Bywa że po operacji niektóre fragmenty ciała osoby nie posiadają właściwych proporcji.
Przeanalizuj, czy chcesz przeprowadzić tą operację, gdyż będzie miała ona bogate konsekwencje dla osobistego stanu zdrowia i samopoczucia. Następstwa liposukcji dają rewelacyjne owoce, ale trzeba pamiętać o minusach tej operacji. Jak każda operacja charakteryzuje się ona wielkim niepewnością co do wyników.

This entry was posted on Wednesday, April 20th, 2011 at 12:44 pm and is filed under Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.