• - - - -

Malowniczo położony w starotoruńskim Porcie Drzewnym Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy hotel Walter to obiekt, w którym z dala od miejskiego zgiełku Torunia wypoczniesz i pooddychasz świeżym powietrzem. W sąsiedztwie płynie woda, stanowiąca odnogę Wisły, na której brzegu przez caly rok można spotkać zapalonych wędkarzy. Przestrzeń pomiędzy hotelem a lustrem wody wypelnia plac wypelniony soczyście zieloną trawą, wykorzystywany do różnego rodzaju imprez i koncertów na wolnym powietrzu. Trudno oprzeć się pokusie, aby nie zajrzeć do hotelowej restauracji, z której permanentnie wydobywają się różnego rodzaju zapachy przyżądzanych przez kucharzy potraw.

Hotel zapewnia noclegi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup. Dysponujemy 64 pokojami dla naszych gości. Toruń to piękne miasto, do którego przyjeżdżają turyści z wielu krajów naszego globu. Miasto znane jest przede wszystkim z wyrobu pysznych pierników. Hotele położone w centrum miasta dają nam wygodę, jest do nich blisko ze starówki, nasz obiekt zapewnia jednak coś więcej - spokój świeże powietrze oraz mnustwo zieleni dookoła.

This entry was posted on Sunday, April 17th, 2011 at 12:30 pm and is filed under Biznes, Firmy, Turystyka, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply