• - - - -

Plan Warszawy to ciekawe duże miast. Jest to stolica naszego kraju oraz na pewno wszyscy znamy ten fakt ale bardzo często respekt do mieszańców Warszawy stoi raczej nisko. Wielu ludzi myśli, że rdzenny warszawiak to taki człowiek noszący głowę wysoko w chmurach oraz uważający, że wszystko po prostu wie lepiej.
Mieszkaniec Warszawy już nie raz z pogardą patrzy na ludzi z innego rejonu naszej ojczyzny, którzy marzą by przeprowadzić się i żyć w mieście. Odbiera to jako ochotę zabrania dobrych standardów życia. Oczywistym jest to, że wielu młodych ludzi chce zamieszkać na stałę w stolicy naszego kraju i to nie tylko dlatego, iż świetnie tu można zarobić ale
po prostu z prostej przyczyny, iż w Warszawie prawie zawsze dzieje się sporo rzeczy. Młode osoby tu mają możliwość czerpania z ich życia co tylko się da. W takich chwilach w całkowicie korzystają z plusów życia w największym mieście Polski. Chętnie zostawiają swoich kolegów aby zacząć nowy rozdział swojego życia w stolicy naszego kraju gdzie prawie zawsze coś się dzieje.
Niestety łatwo się domyślić, iż taka nowa droga do rozrywki jest niezbyt właściwa musi sobie z tego zdawać taką sprawę prawie każda mądra osoba porywająca się na swoje życie w Warszawce.

Stolica Polski daje ludziom pełną anonimowość, dlatego że jest na tyle spora, iż w chwilach, gdy zrobią coś nie poważnego to nie będzie rozmiawiało o tym prawie całe miasto. Tam tak bardzo szybko się to nie roznosi. Taka sytuacja ekstremalna posiada też kilka negatywów, bo jeśli jesteś przyzwyczajony do dyskusji z olicznymi znajomymi lub pogawędki z panią z warzywniaka, to w Warszawie nie oczekuj, że zaznasz takich przyjemności. Osoby nie znają się oraz nie wiedzą kim Ty właściwie i właśnie dlatego będą darzyć Twoją osobę niskim poziomem zaufania.

Odpowiedz sobie na pytanie czy warto wyjeżdżać do większego miejsca? Ludzie młodzi dokonają wyboru sami. Perspektywa zarobków w niedużych wsiach jest niska przede wszystkim dlatego część osób na pewno wybierze dobrą pracę za granicą a spora część przenosiny do dużego miasteczka.

 

This entry was posted on Tuesday, April 12th, 2011 at 10:26 pm and is filed under Bez kategorii, Turystyka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply