• - - - -

Witryna internetowa jest główną formą reklamy wielu firm. W dobie smartfonów i łatwego dostępu do globalnej sieci w każdym miejscu na świecie, bardzo ważne jest mieć dobrze zbudowaną oraz dodatkowo przystępną stronę www. Projektowanie stron Kraków to dziedzina którą para się wiele firm/spółek/korporacji w polsce i na świecie. Powinno się z wielką starannością wybrać firmę, która wie co robi. W znaczącej liczbie przypadków zdarza się iż stronę tworzy “syn pani zosi” bo się na tym zna. W paraktyce nie buduje to w żaden sposób image’u firmy oraz nie jest dobrą formą reklamy. Witryna internetowa WWW musi być przemyślana , a oprócz tego zrealizowana z głową i planem. Najpierw trzeba zastanowić się jakie dane chcemy umieścić na stronie. Czy chcemy umieścić na niej całą ofertę, czy tylko wycinek. Czy na stronie posiadają pojawiać się obrazy, ceny naszych produktów. Jak bardzo starannie opisać usługi jeśli takowe robimy.

Przy zaprojektowaniu stron pytań jest kilka. Przede wszystkim trzeba rozpocząć od pytania “czego szuka potencjlany kontrahent na mojej witrynie www”. Jest kilka trywialnych odpowiedzi, przykładowo. numeru telefonu, adresu. Należy zatem zadbać o to ażeby dane kontaktowe były dostępne łatwo z każdego miejsca w portalu. Następnymi informacjiami, których mogą szukać ewentualni klienci to nasze realizacje oraz listy referencyjne. Listy referencyjne budują bardzo duże zaufanie do spółek. 90% stałych kontrahentów firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, to osoby z polecenia.

Po wykonaniu witryny www należało ażeby zastanowić się nad formą jej promocji. Wszak to że mamy ładną stronę, nie znaczy wcale że ktoś będzie na nią wchodził. Adres strony musisz umieścić na wizytówkach, dokumentach korporacyjnych , a oprócz tego w stopce maili. Dodatkowo możemy wykupić reklamę w portalach branżowych aby nasza strona docierała do nowych ludzi i poszerzała ilość klientów.

This entry was posted on Sunday, April 10th, 2011 at 3:45 pm and is filed under Internet, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply