• - - - -

Geomancja jest matką Astrologii. Dzisiejsza Astrologia cały czas opiera się na Geomancji. Znakomita większość symboli w Astrologii rzeczywiście pochodzi od Geomancji. Znacząca większość symboli zodiaku pochodzi od Geomancji. Geomancja jest bardzo starą wiedzą, znacznie starszą niż astrologia.

Według legendy, Geomancja należy do proroka Daniela. Niektórzy guru Geomancji zapisali w księgach, że prorok Daniel uzywał jasnowidztwa do opisu znaków.

W Indiach wciąż istnieje kilka książek o Geomancji, które mówią iż pochodzi ona z Iranu. Poszczególna książka o Geomancji, która należy do jednego autora znacznie różni się od innych. Symbole wyświetlane w postaci ikon w jednej książce o Geomancji przenigdy nie spotkane były w żadnej innej. Ikonki są bardzo dziwne i bardzo tajemnicze. Później Geomancja przeniosła się do Europy, Chin i na cały świat. Geomancja jest trudą dziedziną wiedzy.

Geomancja oparta jest na dwóch podstawowych zasadach. Wyborze i zrobieniu linii. Mogą one być rysowane na kartce papieru lub zwyczajnie na piasku i wyznaczane w sposób szczególny. W obu powyższych przypadkach dostaje się odpowiedź na zadane pytanie. W tej chwili Geomancja uczy nas w bardzo łatwy metodę, jak się uczyć rysować linie. Natomiast przewidywanie jest zawsze dużym wyzwaniem. Wielu ekspertów Geomancji myliło się w swoich przewidywaniach. Jedno jest bezdyskusyjne, że Geomancja jest sposobem na znalezienie prawdy. Co nas utwierdza, że Geomancja jest prawdziwe? To ma możliwość być trudna odpowiedź. Zamiast jej należy posłużyć się znaną maksymą. Wyłącznie prawdziwa nauka może przetrwać tak długi czas. Geomancja przetrwała.

This entry was posted on Thursday, April 7th, 2011 at 1:56 am and is filed under Hobby, Przyroda, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply