• - - - -

Zgłębisz tu tajemnicę Astrologii, Tarota, Numerologii , a oprócz tego Run. Poznasz ich historię, nauczysz się sam odkrywać ich znaczenie, a w dowolnej chwili będziesz mógł się zwrócić do Nas, w łatwy i dość szybki sposób, byśmy specjalnie dla Ciebie przeanalizowali Twoją przyszłość i znaleźli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżki pomogą odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

 

Chiromancja to przeciwnie sztuka przepowiadania przyszłości na podstawie dłoni.Za jej kolebkę uważane są Indie. Zaskakującym jest fakt, że ta sztuka wróżbiarska dzięki Kongresowi Psychologii Eksperymentalnej w Paryżu (1913 r.) została podniesiona do rangi nauki. wróżki wykorzystują ją do odpowiedzi na wiele pytań.

 

Chińscy filozofowie twierdzili, że jeżeli posiadamy dobre feng shui (czyli przyjazne otoczenie), to w zasadzie mamy wszystko, co pomaga nam w życiu. Słowo to znaczy wiatr i wodę.

 

Amulety to magiczne przedmioty wykonane , a dodatkowo noszone w jakimś konkretnym celu wykonane np. przez Wróżki.Dzięki nim możemy przyzywać pieniądze, zerwać ze złym nawykiem albo przyciągnąć do siebie pieniądze.

This entry was posted on Thursday, March 31st, 2011 at 11:18 am and is filed under Hobby, Przyroda, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply