• - - - -

Sklep online Zen Cart Professional PL jest oprogramowaniem przeznaczonym do uruchomienia sklepu internetowego nieomalże każdej branży. Wykwintne możliwości konfiguracji kodu umożliwiają prowadzenie sprzedaży w sklepie zróżnicowanego asortymentu towarów, w tym także produktów w wersjach elektronicznych, na przykład. plików graficznych, muzycznych, oprogramowania i tym podobne. Tak więc już używając podstawowej wersji kodu można uruchomić zaawansowany sklep on-line oferujący zarówno produkty wysyłane do kontrahenta w sposób tradycyjny, a więc za pośrednictwem poczty czy kuriera, jak również sklep on-line sprzedający nabywcom pliki z myzyką czy filmami, które będą mogli pobierać samodzielnie po dokonaniu płatności.

Dzięki bardzo rozbudowanym opcjom konfiguracji metod płatności i dostawy zamówień, obsługa najbardziej wymyślnych i nietypowych form sprzedaży jest bardzo łatwa do wdrożenia nawet dla poczatkującego użytkownika sklepu internetowego. Całkowicie przetłumaczony na język polski panel administracyjny sklepu jest niocenioną pomocą w zarządzaniu produktami oferowanymi przez sklep, a także sprawną i błyskawiczną obsługą składanych przez klientów sklepu zamówień.

This entry was posted on Tuesday, March 22nd, 2011 at 7:05 am and is filed under Biznes, Internet, Sklepy, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply