• - - - -

Noclegi w hotelu zazwyczaj wiążą się ze sporymi kosztami. Czasem jednak można trafić na hotel, który oferuje przyzwoite warunki zakwaterowania i wyżywienia, nie żądając jednocześnie poniesienia dużych nakładów finansowych. Najczęściej preferencyjne warunki oferują nowe obiekty, które chcą w ten sposób zbudować listę przyszłych stałych klientów. Niestety jak w każdym przypadku są wyjątki od tej reguły. Przejeżdżając jednego razu przez Toruń zatrzymałem się w jednym z hoteli położonym nieopodal toruńskiej starówki. Przyciągnęła mnie cena i dość pochlebne opinie przez Internet, napisane co niestety przegapiłem około roku wstecz. Niestety pobyt pobyt w tym hotelu nie należał do czasu spędzonego miło. Zagrzybiony pokój, niedoprana pościel, odór wydobywający się z kanalizacji w łazience skutecznie popsuł mi wspomnienia. Na szczęście był to przypadek jednostkowy, myślę,że w dobie coraz większej konkurencji będę odwiedzał coraz to lepsze hotele, których właściciele nie wyczyszczą znacząco mojej kieszeni.

Hotel zapewnia noclegi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup. Dysponujemy 64 pokojami dla naszych gości. Toruń to piękne miasto, do którego przyjeżdżają turyści z wielu krajów naszego globu. Miasto znane jest przede wszystkim z wyrobu pysznych pierników. Hotele położone w centrum miasta dają nam wygodę, jest do nich blisko ze starówki, nasz obiekt zapewnia jednak coś więcej - spokój świeże powietrze oraz mnustwo zieleni dookoła.

This entry was posted on Tuesday, March 22nd, 2011 at 4:06 am and is filed under Biznes, Firmy, Turystyka, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply