• - - - -

Numerologia to nauka o numerach i sposób okultyzmu, w którym odzwierciedlają się niewątpliwe kwalifikacji i skłonności charakteru, jako integralna część kosmicznego planu. Każda litera ma wartość liczbową, która gwarantuje podobne kosmiczne wibracje. Suma liczb w dacie urodzenia, a suma wartości wynikającej z liter w nazwisku świadczą wzajemne wibracje. Liczby te pokazują wiele o charakterze, celu w życiu, motywacjach, talentach. Eksperci w numerologii korzystają z numerów, żeby ustalić najlepszy czas na poważne ruchy i działania w życiu.

Numerologia jest używana do odpowiedz na pytania, kiedy inwestować, kiedy zawarzeć małżeństwo, udać się w podróż, kiedy przerobić pracę, albo przenieść się. Nie twierdzę, że ta strona będzie ekspertem dla was, że na wszelkie te pytania można odpowiedzieć, niemniej jednak możemy co najmniej zademonstrować Ci drogę.

Pierwsze pytanie które zadałem kiedy poznałem numerologię to, dlaczego to działa? Drugie pytanie jak to działa? Cóż, gdyby udało nam się odpowiedzieć na te pytania nie badania okultystyczne byłyby nieuzasadnione, prawda? Czy to życie Boga? Czy numery drgają czy coś takiego? Kto wie? Wystarczy być obiektywnym i spróbować.

Pitagoras, grecki matematyk, który żył 569-470 rpne, poprzez wielu uważany jest za twórcę tego, co nazywamy na dzień dzisiejszy numerologią. Rzeczywiste pochodzenie numerologii opisuje Pitagoras, najbardziej popularne są bardzo stare Hebrajskie kabały.

This entry was posted on Friday, March 18th, 2011 at 12:27 am and is filed under Hobby, Przyroda, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply