• - - - -

Wahadełko jest nieodzowną radą w rozwoju świadomości energetycznej. Stateczne, odporne na przełączniki jest doskonałym narzędziem do testowania odpowiedzi na indywidualne pytania, jest przydatne w diagnostyce, sprawdza pozytywne relacje, miejsce, radiestezja, odnajdywanie zaginionych przedmiotów. Rob Tillett, wydawca Astrologia w sieci, stosuje wahadełka od 1986 roku, i bardzo poleca!

 

Wahadełko jest cennym narzędziem do testowania czegokolwiek. Ma możliwość być używane do odpowiedzi na Państwa pytania, czy są one powiązane ze zdrowiem, posiada na celu znalezienie pozytywnej energii lub miejsc, odnajdywanie zaginionych przedmiotów, rozwiązywaniu niewielkich tajemnic życia.
Wahadełko wytwarzane i zrealizowane przez moją firmęzą własną energoterapeutke, Stephen Kane, jest bardziej niezawodne niż znane urządzenia badawcze, bio-elektryczne. W połączeniu z technikami opisanymi w 12 stronach instrukcji obsługi, jest całkiem niezawodne. Ten artykuł obejmuje charakter i użytkowanie wahadełka.

Wahadełko jest opracowane z ręcznie ciętych, ręcznie polerowanych kamieni, jajek matowych, z małą kulką na drugim końcu łańcucha. Każda z nich różni się nieznacznie wielkością, ponieważ są one zrobione indywidualnie. Jest ponad 80 form ki, które nadają mu różnorakich właściwości.

This entry was posted on Thursday, March 17th, 2011 at 10:20 am and is filed under Hobby, Przyroda, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply