• - - - -

Wielu ludzi uważa iż tarot to zagadnienie fascynujące. Wszyscy ludzie stawiają karty tarota by przeczytać lub poznać przyszłość dotyczącą ich wymarzonej ścieżki zawodowej, zdrowia, a wręcz ich życia miłosnego!

Historia kart tarot i czytania kart

Historia czytania kart tarota zaczęła się w 14 wieku w Egipcie. Pierwsze karty powstały gdzieś we Włoszech w latach 1410 i 1430. Zostały one pierwotnie znane jako “triumph” karty. Karty nie były używane do wróżenia, aż do 18 wieku. Uważa się, że historia tarota zaczęła się jako prostej gry w karty, które powstawały w tym okresie czasu. Pierwsze karty ukazały się w Europie przed 1367.

W większości wypadków talia kart tarot składa się z 78 kart. W celu wróżenia, musi być osoba szukająca odpowiedzi na pytania i wróżbita. Wróżbita stara się odpowiedzieć na pytanie chłopcy i dziewczęta ubiegającej się o poznanie przyszłości. Po pierwsze, tasuje karty i rozkłada je prosząc osobę o podanie pytania, problemu. Następnie, wróżbita rozkłada tarota. Łącząc miejsce położenia i znaczenie karty, wróżbita jest w stanie udzielić osobie ubiegająca się o poznanie przyszłości niektórych porad.

This entry was posted on Tuesday, March 15th, 2011 at 11:49 pm and is filed under Hobby, Przyroda, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply