• - - - -

Każdy z Was zapewne zastanawiał się, jak odnieść zwycięstwo w bitwie z bukmacherem. Aby tego dokonać, przede wszystkim musimy zachować emocje na wodzy. Nie dajmy ponosić się emocjom powiązanymi z zakładami sportowymi i nie stawiać pod wpływem innych typerów. Typujmy konsekwentnie nasze przemyślane mecze podparte dobrymi analizami oraz informacjami, a bardzo możliwe jest, że wyjdziemy na plus. I to całkiem okazały.

Ważną sprawą jest też to, by puszczać spotkania po jak najlepszych dostępnych kursach dla nas. Warto mieć środki na Moneybookers i w wypadku wyższego kursu u innego bukmachera, pograć tam. Czasami dobrze jest także zorientować się, jakie kursy proponują bukmacherzy naziemni.

 

Ostatnimi czasy dużo powstaje blogów internetowych, z prawdopodobnymi insiderami, czyli ustawionymi meczami. Osoby takie zazwyczaj chwalą się, że są w posiadaniu ustawionego spotkania z ich najwierniejszego źródła, gdzie gwarancja typu wynosi 100% i wtedy można to zagrać u bukmacherów. Zazwyczaj każą sobie płacić przed spotkaniem. W takim wypadku po prostu mamy do czynienia z oszustami. Prawda jest taka, że kiedy ktoś rzeczywiście jest w posiadniu ustawionego meczu, to nie sprzedaje go na forach, ale zachowuje dla siebie i obstawia za ogromne pieniądze. Osoby, które sprzedają to zwykli naciągacze oraz to co sprzedają to nie są w ogóle przekupione mecze, tylko po prostu typy na ,czuja”. Czasami jednak stanie się, że ,fix” z danego bloga wejdzie, jednak lepiej korzystać ze znanych stron bukmacherskich bo wtedy jest to raczej fart, niż realna świadomość o sprzedanym meczu.

This entry was posted on Tuesday, March 8th, 2011 at 2:50 am and is filed under Bez kategorii, Hobby, Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply