• - - - -

Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym po Sycylii i Sardynii. Dużą część Cypru zajmuje środkowa równina na południu i północy, ograniczona przez Góry Kyreńskie. Rzeźba gruntu jest urozmaicona, a gleby bajecznie urodzajne. Na dodatek panuje tu przyjemny klimat - latem jest gorąco i słonecznie, zimą umiarkowanie wilgotno. Tutaj sezon turystyczny nigdy się nie kończy.

Hotel Premium Cratos
Na powierzchni 105.000 m2 w nadmorskim kurorcie Kyrenia znajduje się raj turystyki Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Premium Cratos znajduje się 5 minut od centrum miasta.

Wszelkie pokoje mają 32-calowy telewizor LCD, klimatyzację, łazienkę, mini bar, suszarkę do włosów, oświetlone lustro do makijażu, globalną sieć Internet bezprzewodowy, sejf, usługi poczty głosowej, czujki dymu i prywatną łazienkę. Wszystkie pokoje posiadają widok na morze, basen lub góry.

Ogólnie rzecz ujmując co można powiedzieć o standardach pokojów w hotelu pięciogwiazdkowym? Bezwzględnie luksusowe okoliczności dla każdego. O kasynie nie wspominamy, gdyż nie popieramy hazardu. Jednakże traktując to jako rozrywkę - czemu nie?
Baseny, spa i inne atrakcje są standardem. Dla tych, którzy lubią poznawać okolicę i zażywać czynnego wypoczynku też znajdziemy odpowiednie atrakcje.

This entry was posted on Monday, February 28th, 2011 at 6:09 pm and is filed under Bez kategorii, Turystyka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply