• - - - -

Już od paru tygodni amerykańskie media rozpisują się na temat życia erotycznego Britney Spears. Ponoć gwiazda rzuciła się w wir dobrej zabawy i romansuje z tancerzami, którzy towarzyszą jej w trasie koncertowej. Wygląda na to, że piosenkarka daje się ponieść emocjom i całkowicie zapomina o zabezpieczeniu. Nie od dziś wiadomo, że synowie Spears, Jayden James i Sean Preston, są owocami wpadek. Wygląda na to, że z kolejnym dzieckiem będzie identycznie. Ryan Seacrest, szanowany amerykański dziennikarz, w jednej ze osobistych radiowych audycji ogłosił, że gwiazda jest w ciąży. Seacrest zdradził, że bardzo wiarygodne źródło poinformowało go o ciąży Britney! Już uprzednio ukazały się informacje, że piosenkarka gwałtownie przybiera na wadze. Dodatkowych kilogramów nie zostały w stanie ukryć sceniczne kostiumy i zaraz zauważono zaokrąglony brzuch gwiazdy.

Od jakiegoś czasu toczy się walka w gronie Britney Spears (zobacz tapety na pulpit), a jej mamą Lynne. W tej chwili przenoszą ją na młodszą siostrę piosenkarki, Jamie Lynn. Troskliwa matka zakazała Britney kontaktów z siostrą. Wszystko zaczęło się od pewnego incydentu w Las Vegas. - Tej nocy Lynne była niańką, a Britney chciała iść na imprezę. Zmuszała Jamie Lynn, by przymierzała jej ubrania i chodziła w nich, a potem mówiła, że pragnie ją wziąć ze sobą. Lynne położyła temu kres - podaje informator. - Ona nie pragnie, ażeby Jamie Lynn wplątała się w narkotyki albo kroczyła złą ścieżką. Od czasu gdy Britney zaczęła podupadać, monitorowała relacje między Britney i Jamie Lynn. Powiedziała młodszej córce, że dopóki z Brit nie będzie lepiej, powinna trzymać się od niej z daleka, chyba, że woli ją kontrolować.

This entry was posted on Tuesday, February 22nd, 2011 at 3:12 pm and is filed under Blogi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply