• - - - -

 Kiedyś wokalistka zespołu “Blue Cafe” a współcześnie dziennikarka i prowadząca. Jako gospodarz “Gwiazdy Tańczą na Lodzie” wypada świetnie.  Ale to co widzowie mogą ujrzeć na ekranach osobistych telewizorów, nie w każdym momencie posiada przełożenie na atmosferę za kulisami. Tatiana Okupnik dla portalu wideoportal.pl powiedziała jak pracuje się z Dodą oraz dodatkowo jaka doprawdy jest gwiazda.  Tatiana Okupnik o Dodzie: Nie boje się jej.

 Przypominamy, że w dziale muzyka nominowali są: Doda, Feel, Edyta Górniak, Myslovitz i Justyna Steczkowska. Bez zastanowienia stawiamy, że wygra Doda. Porównajcie sobie ilość wiadomości, które pojawiają się na jej zagadnienie w ciągu jednego dnia z ilością newsów jakie pojawiają się na zagadnienie zespołu Feel. W show-biznesie nie jest ważna jakość jedynie ilość.  Druga kategoria, która nas najbardziej interesuje to rozrywka. Tutaj o statuetkę rywalizować będą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Robert Janowski, Szymon Majewski, Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, Kinga Rusin. Z całą pewnością stawiamy na Szymona Majewskiego. Szymon zasłużył na nagrodę za dystans do siebie, poczucie humoru i pomysłowość. Z pewnością też za wcielenie się w rolę “Magdy M.”. Wciąż sobie nucimy: piszesz mi w liście, że jest zaje…

This entry was posted on Tuesday, February 22nd, 2011 at 10:56 am and is filed under Blogi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply