• - - - -

Zeusie, twój syn powrócił! - tymi słowami Kratosa pożegnała nas druga część gry God of War. Było to już trzy lata temu. Trzy lata, w trakcie których frustracja ogarniała mnie z każdym wspomnieniem tego podłego cliffhangera. Niemniej jednak z tym już koniec, historia upadłego boga wojny wreszcie zostaje zwieńczona. I tym razem nie będzie już, że „ciąg dalszy nastąpi”. Pozostanie tylko chaos.

Akcja gry God of War III rozpoczyna się z dokładnością tam, gdzie skończyła się druga część. Jeżeli już zatem ktoś nie grał, to wypadałoby nadrobić, a choćby tak zdają się mówić autorzy gry. Kratos staje zatem na czele Tytanów, którzy próbują sforsować górę Olimp i zabić samego Zeusa. Jak się nietrudno domyślić, szturm nie zakończy się całym sukcesem, co będzie punktem wyjścia do właściwej historii tej gry.

This entry was posted on Monday, January 31st, 2011 at 2:49 am and is filed under Internet. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply