• - - - -

Nie wiadomo czemu twierdzi się, że mężczyźni są bardziej podatni do zdrady niźli kobiety. Jednak zdrada mężczyzny nie dotyczy wszystkich. Słabość do zdrady uzależniona jest przez dużo przeróżnych czynników, często nakładających się na siebie. Nie oznacza to wprawdzie, że nawet jeśli się one pojawią, przywiodą do zdrady, jako że każdy mężczyzna jest odmienny, a uwarunkowania osobiste, takie jak usposobienie, pogląd na świat czy chociażby poczucie lojalności w stosunku do partnerki nierzadko decydują o zachowaniu mężczyzny w krytycznej chwili. Pomijając to warto wiedzieć, że zdrada mężczyzny pojawia się przeważnie w przypadku tych, którzy znajdą się w jakiejś z poniższych sytuacji.

Zdradzają na ogół mężczyźni, którzy prowadzą w swoim związku bezbarwne i monotonne życie seksualne lub też mając znaczne libido, nie dostają od swojej partnerki dostatecznej ilości seksu. Jeśli współżycie jest nieudane lub niechciane, mężczyzna może rozpocząć poszukiwać drugiej kobiety, która urzeczywistni jego fantazje i potrzeby.

Niekiedy mężczyźni zdradzają, gdy wiedzą, że ich partnerka też zdradziła. W ten sposób usiłują uleczyć zranione uczucia i dumę. Dopóki mężczyzna nie zostanie nakryty na gorącym uczynku i nikt nie dowie się o jego sprawkach, to myśli, że nie robi nic niewłaściwego, bo nikomu nie szkodzi realnie. Dla poniektórych możliwość prowadzenia dwoistego życia seksualnego to już dostateczna wymówka do zdrady. Czasami mężczyźni, którzy pracują w zawodach wymagających licznych podróży i delegacji zdradzają nagminniej niż ci mający pracę na miejscu w stałych godzinach i uporządkowany rozkład dnia.

This entry was posted on Sunday, January 30th, 2011 at 1:58 am and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply