• - - - -

Wiersz biały posiada tylu zwolenników co przeciwników. Co poniektórzy twierdzą, że poezja powinna być rymowana. Nasze wiersze pogwałciły te zasadę. Nie korzystamy ze kropek, dbamy wyłącznie o rytmikę i przekaz artystyczny. Nie pozwalamy włożyć się do klatki kanonów sztuki konwencjonalnej. Twierdzimy, że ta forma ekspresji jest tak samo piękna jak tradycyjne wiersze rymowane. Więc chomikujemy naszą poezję na mojej stronie www, dzielimy się tym co napisaliśmy z innymi.

 

Stworzenie jakiegokolwiek wiersza nie trwa długo, ale stworzenie dobrego… cóż… w pewnych przypadkach trwa wieczność. Należy dużo pisać, wybierać najlepsze myśli, wyrabiać w sobie styl. Z każdym następnym zapiskiem, te wiersze są lepsze i lepsze. Wiec piszemy. Piszemy tak dużo jak to należy wyłącznie możliwe. Założę się, że nie tylko ja w tylnej kieszeni spodni mam notes ze swoimi zapiskami. Pieczołowicie je uzupełniam. Pomysły wpadają w szkole, w tramwaju, w autobusie. Miejsce nie ma znaczenia, może to być nawet klatka schodowa Zdarza się, że siedząc na ławce potrafię napisać kilka wierszy od tak. Nie można marnować weny gdy puka do naszych drzwi.

This entry was posted on Wednesday, December 22nd, 2010 at 3:44 pm and is filed under Blogi, Hobby, Sztuka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply