• - - - -

Spółka Autogaz czech istnieje od 2003r.
Spółka prowadzi dystrybucje, montaż oraz serwis samochodowych instalacji gazowych.

Oferujemy instalacje lpg do wszelkich typów samochodów. Naszym podstawowym produktem jest STAG 300 przeznaczony do samochodów z sekwencyjnym wtryskiem benzyny.

Mikroprocesorowy sterownik STAG 300 to urządzenie o bardzo zaawansowanej technologii, która umożliwia współpracę z bardzo wymagającymi sterownikami benzyny.

Mamy w ofercie elementy i akcesoria zagranicznych firm np: BRC, Tomasetto, Lovato, Prins, GMS.

Autogaz lpg jest to płynny gaz który jest skroploną mieszanką propanu i butanu (w różnych proporcjach).

Uzyskiwany jest jako produkt uboczny w procesie rafinacji ropy naftowej,  pewne ilości można uzyskać ze złóż gazu ziemnego.

Autogaz jest bezbarwny i bez zapachowy, ale ze względów bezpieczeństwa dodaje sie do niego środki mające zapach. Spala się w czysty sposób, bez dymu i popiołu. Jest używany jako gaz opałowy (propan-butan), czynnik chłodzący w zamrażarkach. Jest stosowany również jako paliwo do silników.
Autogaz został wyprodukowany na początku xx wieku, a kilka lat później zastosowano go w przemyśle. Autogaz jako paliwo do samochodów został użytku w latach 40 ubiegłego wieku.

This entry was posted on Wednesday, December 22nd, 2010 at 7:14 am and is filed under Motoryzacja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply