• - - - -

Jest sprytny, okrutny i zabójczo uroczy. Osobistych wrogów dopada natychmiast, wypatrując ich przekrwionymi oczami, skacząc na nich z dużego dystansu i miażdżąc silnymi szczękami. Gdy już dorwie ofiarę nie puści. Każdy kod jest do przerobienia, a prawie każdy tool do ulepszenia. Strony internetowe powinny być możliwie intuicyjne, niemniej jednak nie łatwiejsze.  Te ideę zapoczątkowała osoba która nigdy w życiu nie widziała notebooka na oczy. Einstein, mawiał, że “Wszystko powinno się konstruować w sposób możliwie najprostszy, ale nie uproszczony”. popieram to w każdym calu.

Po tym humorystycznym wstępie miałbym ochotę Ci zaprezentować moją stronę dotyczącego zagadnień ze świata 0,1. Jest on moim pamiętnikiem z tweakami, narzędziami i kodami które wykorzystuję w codziennej pracy. Niestety, że nie założyłem go dużo wcześniej. Niemało użytecznych rzeczy wyparowało z głowy, a mielenie tweaków na które już wcześniej znalazłem metodę całkowicie mija się z logiką. Najpierw chciałem zrobić prywatnego scuttle, którego jakiś czas temu wykorzystywałem do stawiania stron internetowych zaplecza, niemniej jednak właściwie mam dość sprawnie po katalogowane zakładki w przeglądarce. Zdecydowałem się na bloga i zademonstrować go szerszej grupie znajomych, a BTW i obcym. Na stronie internetowej mogę poza tym swobodnie umieszczać osobiste rozwiązania, a upublicznienie ich zmotywuje mnie do staranniejszego ich opracowania.

This entry was posted on Tuesday, November 30th, 2010 at 6:45 pm and is filed under Blogi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply