• - - - -

Na NK coraz częstszym zjawiskiem jest rejestrowanie profili swoim zwierzętom. Zapisują ich do szkół, szukają im znajomych, umieszczają nowe obrazy. Zwierzątka z klatki nagle uczęszczają do szkół i uniwersytetów ;). Zjawisko nie tyle szkodliwe co raczej komiczne. Nie szokują już nas Ci ścigający się w ilości zaproszonych ludzi do znajomych. Ślęczący po wiele godzin dziennie i brykających po profilach w szukaniu magicznego przycisku “dodaj do znajomych”. Miotają się po necie jak szczury w klatce. Standardowo nazwałbym to spamem, ale bliższe prawdy okaże się sformułowanie “głupota”.

No cóż. Wszyscy ludzie maja różne zainteresowania. Ja np uwielbiam “pisać gościnne” na różnych blogach unikalne artykuły ;). Na 100% wiecie o co chodzi. Wpadając na te stronę internetową lubicie, czy nie, robicie to samo w tym samym celu. Ale w zasadzie, do czego dążę? Zatem nie wiem jak można tracić czas na coś kompletnie bezproduktywnego? Już nie gorzej chyba nic nie robić i gapić się w sufit. Człowiek choćby odpocznie.

Jak to Albert E. mówił: “wszechświat i głupota ludzka nie zna granic”. Ale w sumie rama z tego i wbita w to po całości. Dajmy żyć i zwierzakom z NK, nie zamykajmy ich do klatek. Nie było by na kogo ponarzekać. xd

This entry was posted on Sunday, October 31st, 2010 at 3:23 am and is filed under Firmy, Przyroda, Sklepy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply